Maaşın Ne Kadarına Kredi Çekilir?


Vatandaşın sıklıkla merak ettiği konulardan biri de; maaşın ne kadarına kredi çekilir sorusunun cevabıdır. Sizler için, maaşın ne kadarına kredi alınır şeklinde bir başlık atarak, bu konuyu çözüme kavuşturmak istedik. Maaşınızın ne kadarına kredi çekebileceğinizi merak ediyorsanız, alttaki başlığı okumaya hemen başlayabilirsiniz. Ve maaşın ne kadarına kredi çekilir konusuna dair kafanızda oluşan soruları, alttaki yorum kutusundan bizlere iletebilirsiniz. Yanıtlayacağız.

Maaşın Ne Kadarına Kredi Çekilir?

Genel olarak, maaşınızın %40'ı ile %60'ı kadar bir kredi alma imkanınız bulunmaktadır. Eğer maaşınız 2000 türk lirası ise, alacağınız kredinin taksiti de; 800 türk lirası ile 1200 türk lirası arasında değişiklik gösterir. 24 ay vadeli bir kredi çekerseniz, 1200x24= hesabını yaparak ya da 800x24= hesabını yaparak ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Etiketler: maaşın ne kadarına kredi çekilir, maaşın ne kadarına kredi verirler, maaşımın ne kadarına kredi çekerim, maaşıma ne kadar kredi verirler, maaşın ne kadarına kredi alınır, maaşın ne kadarına kredi çekilir 2017, maaşın ne kadarına kredi alınır 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder