Krediyi Erken Ödersem İndirim Olur mu?


Krediyi Erken Ödersem İndirim Olur mu?

Daha önceki yazılarımızda, krediyi erken ödemeyle ilgili birçok soruya yanıt vermiştik. Bu yazımızda ise krediyi erken ödersem indirim olur mu sorusuna yanıt vereceğiz. Kredisini erkenden ödemek isteyenlerin çokça kafasına takılan sorulardan biridir. Alttaki başlığımızda krediyi erken ödersem indirim olur mu sorusuna yanıt verdik. Kafanıza takılan tüm sorular da; bu başlığın altına yorum göndererek sorabilirsiniz.

kredi borcunu erken ödeme

Krediyi Erken Ödersem İndirim Olur mu?

Krediyi erken ödemeniz durumunda, aylık güncellenen faiz oranlarına ve yıllık güncellenen maliyet oranlarına takılmamış olursunuz. Bu da sizin indirimli ödeme yapmanızı sağlamaktadır. Bankalar faiz oranlarını aylık gibi periyotlarla günceller. Maliyet oranlarını ise yıllık olarak günceller. Kredi ne kadar erken kapatılırsa, indirim oranı da; o kadar fazla olur diyebiliriz. Kapatabileceğiniz bir krediniz varsa, kapatmanız yararınıza olacaktır.

Krediyi erken kapatırsam ne kadar öderim ve krediyi erken ödemek avantajlı mı gibi soruları da sizinle paylaşmıştık. Üstlerine tıklayarak, merak etmeniz durumunda, okuyabilirsiniz.

Etiketler: krediyi erken ödersem indirim olur mu, krediyi erken kapatırsam indirim olur mu, krediyi erken bitirirsem indirim olur mu, krediyi erken ödersem indirim var mı, krediyi erken bitirirsem indirim var mı, krediyi erken kapatırsam indirim var mı, krediyi erken ödersem indirim olur mu 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder