Kredi Çıkmıyor Nereden Para Bulabilirim?


Bankalar ile arası kötü durumda olanlar, kredi geçmişlerinde yaşadıkları kirli geçmişler nedeni ile kredi notları düşük olan kişiler maalesef bankalardan nakit ihtiyaçlarını karşılayamayabilirler.  Kredi notlarından dolayı kredi çekemeyen kişiler için bir alternatif olarak para bulabilecekleri bir yöntem bulunmaktadır.

Kredi Çıkmıyor Nereden Para Bulabilirim?

Kirli geçmişleri nedeni ile kredi çekemeyen kişiler, para ihtiyaçlarını ancak bankalara ipotek göstererek karşılayabilirler. Kişiler üzerinde bulunan taşınabilir veyahut taşınamaz malları göstererek kredi çekebilmektedirler. Eğer ipotek gösterecek bir varlığınız yok ise; ikinci alternatif olarak kredi kartları kullanılabilir. Kredi kartları aracılığı ile taksitle alınacak beyaz eşya, teknolojik ürün ya da elektronik eşyaları sıfır ayarında satabilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
Bir başka yöntem ise; teknolojik mağazalardan yine aynı şekilde beyaz eşyaları, teknolojik ürünleri senet yöntemi ile alınabilir, bu ürünlerin yine sıfır ücretine yakın bir ücretle satılabilmektedirler. Son çare olarak ise de hiçbir şekilde öneremediğimiz fakat mecburiyet durumundan dolayı tefeciler ile anlaşmaktır. Yüksek faizler biraz can yakabilir fakat acil durumunuzdaki para ihtiyacınız karşılanabilmektedir.

Etiketler: kredi çıkmıyor nereden para bulabilirim, kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim, kredi alamıyorum nereden para bulabilirim, kredi çıkmıyor para lazım, kredi çıkmıyor ne yapmalıyım, kredi çıkmıyor ne yapmam lazım, kredi çıkmıyor nasıl çekebilirim, kredi çıkmıyor nasıl alabilirim, kredi çıkmıyor nasıl bulabilirim, kredi çıkmıyor nereden para bulabilirim 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder