Engelliler Kredi Çekebilir mi?


Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup, engelli olan vatandaşların birçoğu, engellilerin kredi çekip çekemeyececeğini merak ediyor. Engelli tüketicilerin merak ettiği bu konuyu web sitemizde ele almak ve sizlerle paylaşmak istedik. Bunun için engelliler kredi çekebilir mi diye bir başlık attık ve yayınlamaya karar verdik. Alttaki başlıktan sorunun cevabını net olarak öğrenebilirsiniz. Fakat; aklınıza takılan diğer konuları sitemizin yorum kutusu vasıtasıyla bizlere iletebilir ve cevap bulabilirsiniz.

Engelliler Kredi Çekebilir mi?

Türkiye'de tüm özel kamu ve katılım bankaları engellilere kredi verebilmektedir. Bu bankaları sıralamak gerekirse; başta üç büyük devlet bankası; Vakıf Bank, Halk Bankası ve Ziraat Bankası diyebilir ve bunların dışında; Yapı Kredi, Finans Bank, Şekerbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Denizbank, HSBC, ING Bank, Odeabank, Akbank gibi birçok bankanın adını da bu listeye ekleyebiliriz. Engelli vatadanşlar, bu bankalardan kredi çekebilir.

Ayrıca; Engelli Kredisi Veren Bankalar başlığımızda da; bu konuya değinmiştik. Tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Etiketler: engelliler kredi çekebilir mi, engelliler kredi alabilir mi, engelliler kredi çekebilir mi 2017, engelliler kredi alabilir mi 2017, engelliler kredi çekebiliyor mu, engelliyim kredi çekebilir miyim, engelliler kredi alabiliyor mu, engelliyim kredi alabilir miyimGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder