Engelli Kredisi Veren Bankalar 2017


Engelli tüketicilerin çokça merak ettiği konulardan biri de; engelli kredisi veren bankalar konusudur. Birçok tüketici, engelli kredisi veren bankaların hangileri olduğunu merak etmekte. Merak etmekle kalmayıp, araştırmalara koyulmakta. Biz de; web sitemizde engelli kredisi veren bankalar başlığı altında bu konuyu ele almak istedik. Konuyla ilgili aklınıza takılanları, sitemizin yorum alanından sormanız halinde, en kısa sürede cevaplayacağız.

Engelli Kredisi Veren Bankalar

Tüm özel kamu ve katılım bankacılığı yapan bankalar, engelli kredisi vermektedir. Başta devlet bankası olan üç büyük banka olmak üzere, engelli T.C vatantaşları, diğer bankalardan da kredi alabilmektedir. Vakıf Bank, Halk Bankası ve Ziraat Bankası bu üç devlet bankasıdır. Bunların dışında Yapı Kredi, Finans Bank, Şekerbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Denizbank, HSBC, ING Bank, Odeabank, Akbank gibi birçok bankayı sıralayabilir ve bunların da engelli kredisi verdiğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankasıİş BankasıGaranti BankasıHalk BankasıKuveyt TürkFinansbankDenizBank ve HSBS Engelli kredisi veren bankalar olarak bilinmektedir.

Etiketler: engelli kredisi veren bankalar, engellilere kredi veren bankalar, engelli kredisi veren bankalar 2017, engellilere kredi veren bankalar 2017, engelli kredisi 2017, engellilere kredi 2017, engellilere kredi veren bankalar listesi, engellilere kredi veren bankaların listesi, engelli kredisi veren bankalar listesi, engellilere kredisi veren bankalar listesi 2017, engelli kredisi veren bankalar listesi 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder