Emekliyim Kredi Çekemiyorum


Ülkemizde, iş sahası içerisinde bulunan birçok kişi bankaları sunduğu kredi imkanlarından faydalanmaktadır. Maaş alan kesim kredilerini aracı olduğu bankalar üzerinden kolay bir şekilde alabilmektedir. Bankalar, müşterilerinden gelen kredi taleplerinde bazı şartlar istemektedir. Bu şartları yerine getiren ister memur, ister işçi, ister emekli kolay bir şekilde kredi çekebilmektedir. Çalışan kesimler, maaş bordrolarını ya da gelir beyanlarını sunmaları durumunda ihtiyaç kredilerini rahat bir şekilde alabilmektedir. Emekliler ise, maaş aldığı bankalar aracılığı ile iletişime geçebilir, son dönemlerde ödemiş oldukları faturalar, ikamet belgesi ve emeklilik belgelerini sunmaları durumunda kredilerini çekebilmektedir.

Emekliyim Kredi Çekemiyorum

Emekliler, durumları gereği ödeme sıkıntısı olmayan, düzenli para akışları olan kişilerdir. Bu nedenle bankalar tarafından en güvenilir kişiler olarak benimsenmişlerdir. Her banka emeklilere kolay bir şekilde kredi verir. Eğer kredi çekemeyen emekliler var ise; talep etmişleri kredi tutarının aylık ödemesi maaşlarının %60 kısmından fazladır. Kredi tutarını düşürüp, aylık ödeme tutarını maaşlarının %50 kesimlik kısmına eşitlemeleri durumunda rahatlıkla her bankadan kredi alabilirler.

Etiketler: emekliyim kredi çekemiyorum, emekliyim kredi çekmek istiyorum, emekliyim kredi alamıyorum, emekliyim kredi almak istiyorum, emekliyim nasıl kredi alabilirim, emekliyim nasıl kredi çekebilirim, emekliyim kredi çekemiyorum 2017, emekliyim kredi alamıyorum 2017Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder