Bankalar Maaşın Ne Kadarına Kredi Verir?


Kredi çekmek isteyenlerin çokça merak ettiği, aklına takılan sorulardan biri de; bankalar maaşın ne kadarına kredi verir sorusudur. Bu soruyu cevaplamak için; sitemize Bankalar Maaşın Ne Kadarına Kredi Verir şeklinde bir başlık attık. Sizler için bu soruya yanıt bulacağız. Banka ve kredi sitemizde, birçok konuda kredilerle ilgili bilgi veriyor ve sorduğunuz soruları cevaplıyoruz. Siz de merak ettiğiniz herhangi bir soruyu web sitemize iletirseniz; en kısa sürede cevaplayacağız. Hemen alttaki başlıktan, bankalar maaşın ne kadarına kredi verir sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Bankalar Maaşın Ne Kadarına Kredi Verir?
Bankalar maaşın yüzde kırkı ile yüzde altmışı arasına kredi verir. Bu ne demek? Diyelim ki, maaşınız 3000 türk lirası; o zaman 1200 lira taksitle ya da 1800 lira taksitle kredi alabilirsiniz. Kredinizin süresi 36 ay ise, bu rakamı 36 ay ile çarparak bulabilirsiniz. Ya da; kaç ay ödemek üzere kredi çekecekseniz, bu rakamları ona göre çarpıp, bankaların maaşınızın ne kadarına kredi verdiğini bulabilirsiniz.

Etiketler: bankalar maaşın ne kadarına kredi verir, bankalar maaşın ne kadarına kredi çıkarır, bankalar maaşımın ne kadarına kredi çıkarır, bankalar maaşıma ne kadar kredi veriyor, bankalar maaşıma ne kadar kredi verecek, bankalar maaşımın ne kadarına kredi verir 2017, bankalar maaşıma göre ne kadar kredi verirGoogle+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder